Свернуть
Детям

Уровень 1 = регистрация. получения статуса Premium - участник программы лояльности

Уровень 2. Делаем 2 заказа в течении года как премиум - клиент = получаем vip-статус. Вип - покупатель уже имеет скидку 5%, если делает заказы не реже 2-ух раз в год.

Уровень 3. Вип клиент делает 3-й в году заказ и переходит в Golden - покупатели. теперь у него 7% скидки.
В течении года (от даты перехода в статус) он должен делать 3 покупки.

Уровень 4. Golden - клиент делает 4-й заказ и переходит в Platinum - статус. теперь у него 10% скидки.
В течении года (от даты перехода в статус) он должен делать 4 покупки.

Premium - статус
Golden - статус
Platinum - статус
Для спорта
Дропшипперам - особые условия
Дропшипперам - особые условия

Хотите зарабатывать на дому?

Имеете продающую страничку в интернете?

Для вас самые комфортные условия для работы:

  • Скидка 20%
  • Высылка непосредственно покупателю
  • Замеры всей обуви - обувь в наличии
  • Богатый ассортимент для всей семьи
  • Принимаем возвраты не подошедшей клиенту обуви

Пользовательское соглашение

На виконання вимог Закону України "Про захист персональних даних" даю згоду Продавцю, а також його відокремленим підрозділам на обробку моїх персональних даних з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, надання/отримання та здійснення розрахунків за придбані товари/послуги, в тому числі шляхом кредитування.

 

Ця згода чинна з моменту її акцептування, та протягом одного року.

 

Крім того, я підтверджую, що я повідомлений/а (без додаткового письмового повідомлення) про права, встановлені Законом України "Про захист персональних даних", мету збору даних та про те, що мої персональні дані передаються Продавцю з метою надання, отримання та здійснення розрахунків за придбані товари/послуги, а також ознайомлений з положенням про обробку і захист персональних даних у базах персональних даних, володільцем яких є продавець. (посилання на текст положення)

 

Я також погоджуюсь з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати мої персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мети їх обробки.В тому числі, на перевірку зазначеної в даній Заявці інформації та не заперечую про передачу для можливого необхідного з'ясування даної інформації третім особам, під якими розумію: фінансові установи, колекторські компанії, оператори мобільного та поштового зв’язку, інші фізичні та/або юридичні особи.

 

Не заперечую щодо перевірки інформації у відповідних бюро кредитних історій з метою з’ясування відомостей, які стосуються виконання мною взятих на себе зобов’язань по договорам (в т.ч. кредитним), у випадку наявності таких, тим самим розуміючи, що об’єм інформації, яка буде перевірятися, може включати в себе інформацію, яка стосується банківської таємниці, і з’ясування якої буде такою, яка буде повною та достатньою для розуміння мого соціального, майнового стану, платоспроможності та несення можливої подальшої майнової відповідальності, у випадку її необхідності.